31.01.2017 15:51

BabySigns - seminář "Znakujeme s dětmi" nejen pro rodiče

BabySigns - 25.4.  cas 9-11
 

Už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče?
Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím než je schopné mluvit.

Možná si to ani neuvědomujete, ale víte, že všichni na děti „znakujeme“?

Říkáte „pá-pá“ a máváte rukou? Říkáte říkanku Paci, paci, pacičky, …. a tleskáte u toho? Máte radost, když se to vaše děťátko naučí a opakuje to po vás? To je vlastně znakování.

Já vím, že to ještě neumí říci, ale ROZUMÍ MI A CHÁPE, CO MÁ UDĚLAT = znakujeme 

Výsledkem je krásné pouto, které se vytvoří mezi nemluvnětem a rodičem, kteří si spolu báječně rozumí. Když nemluvňata začnou používat znakovou řeč, rodiče jsou často překvapeni, jak „chytré“ je jejich dítě. A hlavně – znakování je mnohem efektivnější a zábavnější způsob komunikace než pláč.

SEMINÁŘ PRO RODIČE 

Dvouhodinový kurz, při kterém se dozvíte vše, co potřebujete k tomu, abyste začali s programem Baby Signs®. Dozvíte se, jaký je průběh vývoje komunikace, a jak rozpoznat známky pokroku. Naučíte se prvních 16 znaků. Semináře jsou připravené zábavnou a interaktivní formou. Seznámíte se při nich s jinými maminkami a tatínky, kteří se znakováním začínají. Semináře jsou, jak z názvu vyplývá, pro rodiče, ale ráda Vás uvítám i s Vaším miminkem nebo batoletem. Semináře jsou také vhodné pro prarodiče a pro každého, kdo pečuje o Vaše dítě.

K semináři pro rodiče si můžete vybrat buď základní materiály (pracovní sešit a přehled znaků) nebo kompletní sadu materiálů pro začátečníky. Více informací o tom, co které materiály obsahují najdete na https://www.miminkovani.cz/baby-signs-materialy-na-seminar/


Na semináři jste vítána i se svým partnerem. Pokud nedáte přednost hlídání, můžete s sebou vzít i vaše děťátko. Za účast druhého rodiče není na mých seminářích žádný poplatek navíc.  

K závazné rezervaci prosím o zaplacení zálohy 379,- Kč na účet číslo 2400295206/2010.

Jako specifický symbol uveďte Vaše telefonní číslo, a do zprávy pro příjemce datum konání kurzu.

 

 Podle toho pro kterou variantu materiálů se rozhodnete bude doplatek buď 120,- (cena semináře 499,- Kč) nebo  500,- Kč ( cena semináře 879,- Kč), který je splatný na místě. Pokud budete mít sebou menší hotovost, budu ráda :)

 

Přímo na semináři si můžete dokoupit i další podpůrné vzdělávací materiály ke znakování např. leporela, DVD apod. 

https://www.miminkovani.cz/bs-vyukove-materialy/

Pokud byste měla o některé z těchto materiálů zájem, prosím dejte mi vědět, aby je s sebou měla. Rozhodnout se pak můžete až na místě.

—————

Zpět


Kontakt

Mateřské centrum Císařka / Školka a jesle U Hrošíka

Na Okraji 41
Praha 6 - Petřiny
162 00


723 679 726


Novinky

04.10.2022 19:36

Den otevřených dveří našeho centra

Srdečně vás zveme na den otevřených dveří našeho centra! Dne 10.10.2022 od 16:00-18:00 Na co se...

Celý článek

—————

26.08.2022 22:21

Ukázkové hodiny kroužku OSTROV OBJEVŮ v září 2022

V září opět otevřeme populární kroužek Ostrov objevů pro děti od 1 roku do 3 let. Ti nejmenší se...

Celý článek

—————

Všechny články

—————